Фудбал Фудбал/Извештаји и анализе Фудбал/Омладински погон

Омладинци срушили Тотенхем

Омладинци Црвене звезде (Звезда-Тотенхем)

Омладинци Црвене звезде одиграли су једну фантастичну утакмицу против вршњака из Лондона. Након што су у Лондону доживели велики пораз, данас су на стадиону Вождовца показали да могу много, много боље и славили су са 2:0 (0:0).

Након што у првом полувремену није било голова и поред добрих прилика наших омладинаца (Бурмаз, Пантовић), у другом смо видели два.

Прво је у 69. минути меча Радуловић затресао мрежу гостију, а онда је у 90. минуту Пиплица запечатио судбину Тотенхема за Звездину коначну победу.

Црвена звезда – Тотенхем 2:0 (0:0)

Стадион: ФК Вождовац.