Zvezda potonula u drugom poluvremenu

Vaterpolisti Crvene zvezde danas su dočekali ekipu Jadran carine iz Herceg Novog. Očekivali su crveno-beli dosta od ovog meča, ali su na kraju morali sportski da pruže ruku protivniku koji je bio bolji i slavio rezultatom 11:5 (5:4).

Crveno-beli su dobro odigrali prvo poluvreme. Mogli su puleni Igora Milanovića da naprave i nešto više, ali ni vodstvo gostiju od samo jednog gola razlike nije bilo toliko strašno.

Međutim, u drugom poluvremenu nastao je pravi potop crveno-belog broda. Zvezda nikako nije uspevala da nađe put do mreže gostiju, a Jadran je svoje prilike realizovao. Podatak da je Zvezda tek na nešto više od minut pred kraj meča postigla jedini gol u drugom poluvremenu govori o nemoći naše ekipe da uradi nešto više u ovom susretu.

Golove za Zvezdu postigli su Tankosić, Milojević, Janković, Ilić i Radović, dok je kod gostiju najefikasniji bio Đuro Radović sa čak 5 postignutih golova.