Ватерполо Ватерполо/Извештаји СДЦЗ

Звезда потонула у другом полувремену

Ватерполисти Црвене звезде данас су дочекали екипу Јадран царине из Херцег Новог. Очекивали су црвено-бели доста од овог меча, али су на крају морали спортски да пруже руку противнику који је био бољи и славио резултатом 11:5 (5:4).

Црвено-бели су добро одиграли прво полувреме. Могли су пулени Игора Милановића да направе и нешто више, али ни водство гостију од само једног гола разлике није било толико страшно.

Међутим, у другом полувремену настао је прави потоп црвено-белог брода. Звезда никако није успевала да нађе пут до мреже гостију, а Јадран је своје прилике реализовао. Податак да је Звезда тек на нешто више од минут пред крај меча постигла једини гол у другом полувремену говори о немоћи наше екипе да уради нешто више у овом сусрету.

Голове за Звезду постигли су Танкосић, Милојевић, Јанковић, Илић и Радовић, док је код гостију најефикаснији био Ђуро Радовић са чак 5 постигнутих голова.