Odbojka Odbojka/Izveštaji Odbojkašice SDCZ

Zvezda ubedljivo savladala Beograd

OK Crvena zvezda (devojke)

Odbojkašice Crvene zvezde nisu imele veće probleme u okviru 4. kola BPŠ Superlige Srbije. One su bile ubedljive i savladele ekipu Beograda rezultatom 3:0 (25:13, 25:11, 25:17).

Naše devojke ni u jednom trenutku nisu dozvolile gošćama da priprete. Bile su ubedljive u sva tri seta i zasluženo su slavile.

Najefikasnija na utakmici bila je Milica Tasić sa 14 poena. Anja Ašonja je zabeležila 12, a Božica Marković 10 poena.

Narednog vikenda na programu je 5. kolo BPŠ Superlige Srbije kada Crvena zvezda gostuje odbojkašicama Partizana.

CRVENA ZVEZDA – BEOGRAD 3:0 (25:13, 25:11, 25:17)

Beograd – Dvorana: USC Voždovac. Gledalaca: 100. Sudije: Milan Milošević i Predrag Balandžić. Trajanje meča: 56 minuta.

CRVENA ZVEZDA: Taubner 2, Jeković 8, Simić 2, Marković 10, Adžić 1, Milunović 7, Đorđević 6, Ašonja 12, Tasić 14, Stepanović (libero). Nisu igrale: Stanković, Vidojević, Malešević, Delić. Trener: Aleksandar Vladisavljev.

BEOGRAD: Krpović 3, Stefanović 3, Novosel 9, Jošić 2, Berbatović 6, Kuvekalović 3, Stojanović, Đelekar, Savićević 4, Dragičević (libero). Nisu igrale: Rajković, Krstić, Matić, Rosić. Trener: Aleksandar Milović.