Рукомет Рукомет/Извештаји СДЦЗ

Црвено-беле рукометашице поражене

жрк црвена звезда

Рукометашице Црвене звезде доживеле су пораз на Црвеном крсту од екипе Радничког, резултатом 29:27 (16:9).

Прво полувреме је апсолутно припало домаћој екипи Радничког која је на крају овог дела имала предност од чак седам голова. У другом полувремену Звездине рукометашице су заиграле мало боље, али због неких својих неискориштених прилика нису успеле да преокрену резултат иако је за то било прилике.

Најефикаснија у редовима Црвене звезде и на мечу била је капитен Јована Ристић са 10 погодака, Јана Момчиловић је пратила са 5.

Црвена звезда из две одигране утакмице има половичан успех – по једну победу и пораз, а у 4. колу дочекује „фењераша“, екипу Рудара из Костолца, (недеља 16.00, УСЦ „Вождовац“).

СУ ЖРК Раднички – СУ ЖРК Црвена звезда 29:27 (16:9)

Београд, дворана: СД „Раднички“. Гледалаца: 150. Судије: Димитрије Матић и Бранислав Вујановић. Искључења: Раднички 16, Црвена звезда 12 минута. Седмерци: Раднички 8 (6), Црвена звезда 6 (6).

РАДНИЧКИ: Јанковић, Терзић, Костић, Рогановић, Живановић 4, М.Тепша, Пењић 8 (6), Игњатовић 3, Вукосављевић 6, Радоњић 5, Тејић, Н.Тепша, Зелић 3, Оровић. Тренер: Иван Мијатовић

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Јовановић, Ћурковић 4 (1), С.Илић, Момчиловић 5, Ристић 10 (5), Ђуришић, Ћорић 1, Грбић, Инђић 2, Ковач, Јелић, Ердељановић 2, Кунчер 1, М.Илић 1, Лончар 1. Тренер: Весна Бојковић.