Tomić: Čestitam na pobedi, u četvrtak je Fenerbahče

Izvor: KKCZ, zvanični sajt

Trener Crvene zvezde mts govorio je nakon veoma ubedljive pobede protiv Koper Primorske na premijeri ABA lige.

KK Crvena zvezda mts pošao je u pohod odbrane trofeja ABA lige na veličanstven način. U dvorani ”Aleksandar Nikolić” crveno-beli su prikazali izvanrednu igru. Napad je briljirao gotovo svih 40 minuta, a čvrstina koju je Zvezda pokazala u odbrani tokom druge i treće deonice kreirala je ogromnu prednost koja je priuštila mirnu završnicu. Na kraju ubedljiva pobeda nije izostala, Koper Primorska je savladana rezultatom 90:64 (28:21, 17:3, 28:24, 17:16)

Nakon premijerne pobede u regionalnom takmičenju govorio je trener Crvene zvezde mts Milan Tomić:

”Hteo bih da čestitam svojim igračima na pobedi i u četvrtak imamo utakmicu sa Fenerbahčeom”, kratko je rekao Tomić.

Usledilo je pitanje novinara koliko je teško rasporediti minutažu da svi budu zadovoljni?
”Teško je da u jednom timu imate sve zadovoljne, tada nećemo imati rezultat. Neko će uvek biti nezadovoljan”, rekao je trener crveno-belih, a onda je usledilo pitanje o uklapanju Derika Brauna u tim i da li je spreman.

”Uklopiće se. Spreman je 100 odsto. Odigrao je odličnu utakmicu. Sigurno je da može mnogo bolje, a i cela ekipa može bolje”, zaključio je Tomić.