Томић: Честитам на победи, у четвртак је Фенербахче

Извор: ККЦЗ, званични сајт

Тренер Црвене звезде мтс говорио је након веома убедљиве победе против Копер Приморске на премијери АБА лиге.

КК Црвена звезда мтс пошао је у поход одбране трофеја АБА лиге на величанствен начин. У дворани ”Александар Николић” црвено-бели су приказали изванредну игру. Напад је бриљирао готово свих 40 минута, а чврстина коју је Звезда показала у одбрани током друге и треће деонице креирала је огромну предност која је приуштила мирну завршницу. На крају убедљива победа није изостала, Копер Приморска је савладана резултатом 90:64 (28:21, 17:3, 28:24, 17:16)

Након премијерне победе у регионалном такмичењу говорио је тренер Црвене звезде мтс Милан Томић:

”Хтео бих да честитам својим играчима на победи и у четвртак имамо утакмицу са Фенербахчеом”, кратко је рекао Томић.

Уследило је питање новинара колико је тешко распоредити минутажу да сви буду задовољни?
”Тешко је да у једном тиму имате све задовољне, тада нећемо имати резултат. Неко ће увек бити незадовољан”, рекао је тренер црвено-белих, а онда је уследило питање о уклапању Дерика Брауна у тим и да ли је спреман.

”Уклопиће се. Спреман је 100 одсто. Одиграо је одличну утакмицу. Сигурно је да може много боље, а и цела екипа може боље”, закључио је Томић.