Мирко Ђумић је прошле сезоне наступао за Црвену звезду, али са њом није успео да освоји ИХЛ такмичење. Након што је са црвено-белима освојио Државно првенство Србије, отиснуо се назад у Мађарску где је наступао за екипу МАЦ-а до 20 година. Ипак, пре неки дан се врато у Звзедине редове са жељом да овај пут освоји ИХЛ такмичење.
“Радујем се повратку. Увек је лепо играти у домаћој екипи с другарима које знам цео живот”, каже Ђумић, па се надовезује на јучерашњу утакмицу против Младости.
“Још једном је екипа показала зашто смо најбољи у лиги и надам се да ћемо и данас то потврдити.”
Питали смо га и за очекивања око ИХЛ-а тј. да ли верује да Звезда ове сезоне може да освоји ово такмичење.
“Очекујем да освојимо првенство, а то је још један од разлога зашто сам дошао у Звезду”, закључио је Ђумић.










Додајте коментар