На екипном првенству Србије за жене, џудискиње Црвене звезде су направиле прави подвиг и освојиле титулу првака Србије и тако обрадовале велику црвено-белу породицу.
Овом приликом честитамо нашим дамама које су донеле трофеј у витрине нашег клуба.
Данас од 14 часова наши џудисти се боре за улазак у финале.










Додајте коментар