Фудбал Фудбал/Вести Фудбал/Омладински погон

I kadeti poraženi u derbiju

Izvor: FK Crvena zvezda

Ekipa Crvene zvezde bolje je ušla u utakmicu. Njamculović je doveo domaće u vođstvo u 29. minutu. Ubrzo zatim crveno-beli su propustili još nekoliko prilika da povećaju prednost, pa im se to do kraja poluvremena vratilo. Pet minuta pre odlaska na odmor Partizan je izjednačio golom Milivojevića, a isti igrač je svoju ekipu doveo u vođstvo u 73. minutu. Konačan rezultat (3:1) postavio je Čolić četiri minuta pre kraja utakmice.

Kadeti Crvene zvezde narednu utakmicu igraju u sredu, kada će biti gosti Radničkog u Zrenjaninu.

Kadeti: Crvena zvezda – Partizan 1:3 (1:1)

Teren: Pomoćni teren stadiona „Rajko Mitić“
Sudija: Dejan Gligorević (Beograd)
Strelci: Njamculović u 29′ (Crvena zvezda), Milivojević u 40′, 73′ i Čolić u 86′ (Partizan)
Žuti kartoni: Lukić u 33′ i Radulović u 65′ (Crvena zvezda), Smiljković u 28′, Stvevanović u 31′, Čolić u 33′  Knežević u 79′, Blagojević u 83′ i Rašković u 90′ (Partizan)

Crvena zvezda: Guteša, Maksimovć, Prijović, Matić (od 80′ Ilić), Lukić, Pisar, Pantović (od 58′ Đuričković), Peduv (od 54′ Vasiljević), Babić, Eleven (od 46′ Mitrović), Njamculović (od 54′ Radulović).

Partizan: Slavković, Mirić (od 90′ Marković), Čubra (od 80′ Blažić), Knežević, Smiljković, Đorđević, Stevanović (od 86′ Lukić), Blagojević, Milivojević (od 74′ Pejčić), Čolić, Jović (od 58′ Rašković).