Хокеј Хокеј/Извештаји

Selekcija U18 na posletku slabija od Triglava

Osamdesetšesta utakmica selekcija U18 odigrana pred šezdeset gledalaca u Dvorani Zlato polje, zabeležena je pobedom HK Triglav, protiv ekipe SKHL Crvena zvezda, rezultatom 3:2 ( 1:0, 0:2, 2:0 ).

Start utakmice započet je u korist ekipe Triglava i to golom Kremenović Đorđa, što nije imalo obeshrabrujućeg uticaja na Zvezdine momke, iako se rezultatskom prednošću Triglava i završava prva trećina. Upravo prvog minuta drugog perioda, Vdović Đorđe ( asis. Gajić Miloš, Stojsavljević Đorđe ) postiže prvi gol za Zvezdu, a deset minuta kasnije prati ga i Dragović Marko ( asis. Vdović Strahinja, Bogdanović Antonije ) za konačnu prednost Zvezde na kraju druge trećine. Ipak, Vilfan Nace trinaest minuta pred kraj postiže gol za Triglav i time izjednačava skor oba tima. Udir Žiga na posletku, tri minuta pred kraj utakmice postiže još jedan gol za ekipu Triglava i time donosi pobedu svom timu.

Sa četvrtog mesta na IHL tabeli, SKHL Crvena zvezda sledeću utakmicu odigraće sutra protiv istog protivnika, a posle toga u Pioniru, protiv ekipe HD Hidria Jesenice.