Хокеј Хокеј/Извештаји

Selekcija U18 upisala još jednu pobedu na Bledu

Dvorana Bled večeras je ugostila selekciju U18 SKHL Crvena zvezda, na utakmici protiv HK MK Bled – a, koja je rezultirala u korist Zvezdinih momaka, 3:2.

Deveti minut prve trećine započeo je golom Mladenović Marka, uz asistencije Gajić Miloša i Tharakan Georgea, a svega četiri minuta kasnije, ispratio ih je Pejčić Lazar, neverovatnim golom sa svoje polovine terena. Deset sekundi pred početak poslednjeg minuta, Konc Gašper, na asistenciju Stan Luke smanjio je rezultatsku prednost Zvezde svojim golom, na 2:1.

Istek dvadesetpetog minuta drugog perioda prošao je u znaku još jednog gola KH MK Bleda, Mahkovec Marcela, a na asistencije Klančar Marka i Zupan Andraža. Zvezdini momci nisu žleli da nerešenim rezultatom završe drugi period, te je svega dvasedestpet sekundi pred kraj, gol upisao Vdović Strahinja, na asistencije Mladenović Marka i Stojsavljević Đorđa.

Poslednji period utakmice protekao je bez golova, ali i bez većih akcija.

Sa četvrtog mesta na IHL tabeli, selekcija U18, narednu utakmicu odigraće protiv HK Triglava, na ledu dvorane Zlato polje, 14.1.2018. godine.