Фудбал Фудбал/Вести Фудбал/Омладински погон

Zvezdini dečaci osvojili turnir u Tuzli

Prethodnog vikenda, od 6. do 8. oktobra, u Tuzli je održan turnir pod imenom „Slobodini prijatelji“ za dečake uzrasta do 10 godina. Na turniru je učestvovala i odgovarajuća selekcija Crvene zvezde.

540-turnir-5436.jpg

Organizator turnira je bio FK Sloboda, a učestvovalo je 16 ekipa iz bivše Jugoslavije. Pored našeg kluba, učestvovali su i Partizan, Sloboda, Vojvodina, Napredak (Kruševac), Osijek, Marsonija, Sarajevo Željezničar, Vipava (Slovenija)…

Naša ekipa vođena trenerom Urošem Uroševićem pobedila je sve protivnike u grupi i kao prvoplasirana plasirala se direktno u polufinale. Tamo su se dečacima iz Crvene zvezde suprotstavili vršnjaci iz Želje, a naš tim slavio je ubedljivu pobedu rezultatom 4:0. U velikom finalu, Crvena zvezda je savladala Sarajevo rezultatom 3:0!

Nakon finalne utakmice i još jednog osvojenog turnira Zvezdinih dečaka, koordinator škole fudbala Crvene zvezde Vladimir Cvjetićanin je rekao:

— Zahvaljujem se domaćinu na odličnoj organizaciji i ovom prilikom želim da istaknem da je ekipa odigrala na stvarno respektabilnom nivou. Celokupan stručni štab i ja smo zadovoljni odnosom igrača ka igri i ukupnim ponašanjem na turniru. Veliku pomoć imali smo i u Cvjetinu Blagojeviću koji je bio deo naše ekspedicije, a inače je bivši igrač oba kluba i Crvene zvezde i Slobode — rekao je Cvjetićanin.

 

Vest preuzeta sa sajta FK Crvena zvezda

Додајте коментар

Кликните да бисте објавили коментар

Тренутно на форуму

Who's Online

Скочи на траку са алаткама