.

Olimpija bolja od Zvezde (U16)

Hokejaši Olimpije do 16 godina savladali su crveno-bele vršnjake sa 4:1. Zvezdini hokejaši su dosta dobro odigrali prvi period igre. I pored pet isključenja mrežaNeila Beatona se nije zatresla.

Ipak, u drugom periodu domaćin dolazi do vodstva u 34. minuti susreta preko Marka Sojera – 1:0. Nije se dugo čekalo na izjednačenje. Već u sledećem minutu crveno-beli dolaze do izjednačenja, a strelac je Mateja Popović na asistenciju Marko Mladenović – Aleksa Gvozdenović. Do kraja ove trećine nije bilo golova i u poslednju trećinu se ušlo sa rezultatom 1:1.

A onda je u poslednjoj deonici pala koncentracija Zvezdinim igračima što Olimpija koristi i sa tri pogotka (Mark Sojer, Nal Brodnik i Blaž Stipanič) dolazi do pobede od 4:1.