Фудбал Фудбал/Играчи на позајмици

Učinak igrača na pozajmici: asistencija Iličića

Autor: CZBG

Proteklog vikenda ponovo zbog reprezentativne pauze nisu se igrale utakmice najviših rangova diljem Evrope. Dvojac Zvezdinih igrača u Bežaniji nije nastupio u prošlom kolu, golman Manojlović zbog reprezentativnih obaveza, a mladi štoper Stojanović zbog povrede. U srpskoj ligi grupa Beograd najzapaženiji nastup imao je desni bek  Zlatko Iličić u Sopotu, koji je asistirao za jedini gol na utakmici i pobedu Sopota protiv Partizanove filijale Teleoptika.

-Zlatko Iličić (Sopot) – odigrao svih 90 minuta, nakon odličnog prodora po desnom boku asistirao za jedini gol na utakmici, pobeda Sopota kući nad Teleoptikom rezultatom 1:0;

– Jovan Vićić (GSP Polet) – odigrao svih 90 minuta, poraz na strani od IMT-a 1:4;

– Nemanja Tošić (IM Rakovica) – nije nastupio, poraz kući od Budućnosti 1:2;

– Nenad Cvetković (Radnički NBG) – igrao do 46. minuta kada je zamenjen, remi na strani sa Turbinom – 1:1;