Omladinski pogon: remi omladinaca u Šapcu

Autor: CZBG, izvor: Sportski žurnal

Omladinci:

17. kolo

U neizvesnom meču sa mnogo šansi, Šapčani su otkinuli bod Beograđanima. Mačva je krenula napadački i u 10. minutu Dražić je pogodio mrežu. Usledila je ofanziva crveno-belih, u 19. minutu Vasilije Đurić je bio precizan za izjednačenje. Beograđani su nastavili sa napadima, a Stefan Cvetković je obezbedio vodstvo. Šapčani su uzvratili i Stevanović je iz slobodnog udarca matirao nemoćnog Stankovića. Ređale su se u nastavku prilike na obe strane, ali su golmani Savić i Stanković pravovremenim intervencijama sačuvali svoju mrežu.

Mačva – Crvena zvezda 2:2 (2:2). Gledalaca: 200. Strelci: 1:0 Dražić (3), 1:1 Đurić (19), 1:2 Cvetković (33), 2:2 Stevanović (40).

A.Stanković, Petrović (Kovač), Pejović, Vasiljević, Vuković, Crnadak, Tufegdžić, Cvetković, Đurić, Adžić, Romanić.

Igrač utakmice: Dražić (Mačva).