Fudbal Fudbal/Omladinski pogon

Omladinski pogon: kadeti ubedljivi u Subotici

Autor: CZBG, izvor: ”Sportski žurnal”.

Kadeti:

U prvih 45 minuta obe ekipe su prikazale dopadljivu igru, ali su izostali golovi. Nekoliko prilika stvorili su igrači Crvene zvezde, ali Dokić se nije dao iznenaditi. Na drugoj strani najbolju priliku imao je Kozomara, ali je lepo intervenisao Kostić.

Nastavak utakmice pripao je crveno-belima. Najore je Tomašević lepim udarcem doveo svoju ekipu u vodstvo. Prednost je udvostručio Luka Ilić u 73. minutu. Pokušavali su Subotičani da smanje, ali bezuspešno. Konačan rezultat uspostavio je Dejan Joveljić golom u finišu utakmice.

17. kolo

Spartak – Crvena zvezda 0:3 (0:0). Gledalaca: 100. Strelci: 0:1 Tomašević (55), 0:2 Ilić (73), 0:3 Joveljić (86).

Kostić, Bogdanović, Rakić (Milunović), Jokić, Terzić, M.Z.Nikolić, Puzić (Ilić), Vukmanović (Gačić), Perić (Tričković), Tomašević (Sićović), Galečić (Joveljić).

Igrač utakmice: Nemanja Tomašević (Zvezda).