Ватерполо Ватерполо/Извештаји

Još jedan ubedljiv poraz crveno-belih

Izvor: Zvanični sajt SD Crvena zvezda

Vaterpolisti Crvene zvezde doživeli su novi ubedljiv poraz u Triglav regionalnoj ligi. Crveno-beli su u 7. kolu pred domaćom publikom izgubili od ekipe Jadran Carine 1:8, po četvrtinama 0:1, 1:3, 0:2, 0:2.

Jedini pogodak za naš tim postigao je Aleksandar Andrejević, dok je najefikasniji u timu Jadrana bio Nikola Janović sa 3 gola.

Ekipa Rsite Maljkovića nalazi se na 7. mestu na tabeli sa dve pobede i četiri poraza. Crveno-bele već u nedelju 8. novembra očekuje duel 8. kola kada dočekuju JUG od 20 časova i 45 minuta.

CRVENA ZVEZDA – JADRAN CARINE 1:8 (0:1, 1:3, 0:2, 0:2)
Bazen: Banjica. Gledalaca: 400. Sudije: Putniković i Virijević. Igrač više: Crvena zvezda 13 (1), Jadran 8 (3).
CRVENA ZVEZDA: Kralj (9 odbrana), Jović, Janković, Rapanović, Bakić, Radulović, Jovanović, Andrejević 1, Trišić, Eškert, Tankosić, Knežević, Todorovski, Kolašinac. Trener: Risto Maljković.
JADRAN CARINE: Kandić (10 odbrana), Ukropina 2, Popadić, Kovačić, Vidović 2, Moskov, Baničević, Janović 3, Gardašević, Randić, Petrovski, Pješivac, Popović, Spajić 1. Trener: Vladimir Gojković.