Mlađe kategorije: Omladinci slavili u Čačku

Autor: CZBG, izvor: ”Sportski žurnal”

Omladinci:

10. kolo – zaostala utakmica

Borac (Č) – Crvena zvezda 1:2 (1:1). Gledalaca: 200. Strelci: 1:1 Adžić (45), 1:2 Cvetković (53)

A.Stanković, Crnadak, Pejović, F.Stanković, Vuković, Jovanović, Tufegdžić, Cvetković (Mijailović, Petrović), Adžić (Stojanović), Đurić, Panović (Platiša).

Igrač utakmice: Luka Adžić (Zvezda).

Motivisaniji i angažovaniji bili su čačani do odlaska na odmor, sreća je bila naklonjena Beograđanima. Dušan Krički, u 14. minutu pogodio je prečku, a posle gola u finišu prvog poluvremena, joše jedan udarac napadača Borca uzdrmao je stativu.

Domaćini su poveli posle katastrofalne greške golmana gostiju Stankovića. Samo nekoliko sekundi pre odlaska na odmor izjednačio je Luka Adžić, a u nastavku Zvezda je stigla do preokreta posle solo prodora Stefana Cvetkovića.