Odbojka Odbojka/Izveštaji Odbojkaši

Zvezda stala u polufinalu

Autor: CZBG

Nisu odbojkaši Crvene zvezde uspeli da se plasiraju u finale Kupa Srbije i tako pokušali da odbrane trofej osvojen prošle godine. Večeras su izgubili od Vojvodine u Novom Sadu rezultatom 3:1 u setovima (25:20, 25:23, 21:25, 25:19).

Nije ovo bilo veče naših momaka. Nekako su u meč ušli opušteno, bez koncentracije što je proizvelo mnoštvo grešaka i odvelo našu ekipu u poraz.

Jedino su u trećem setu odbojkaši Zvezde odigrali onako kako treba i taj set dobili rezultatom 25;21. I onda, kada se očekivalo da podignu nivo igre, ponovno je usledio pad koji odbojkaši Vojvodine znalački koriste i dobijaju četvrti set (a time i meč) rezultatom 25:19.

takođe, moramo primetiti da na večerašnjem meču naši momci nisu imali podršku sa tribina kao što je to bio slučaj na ranijim utakmicama protiv istog protivnika.