Vaterpolo Vaterpolo/Izveštaji

Zvezda slavila u Kotoru

Autor: CZBG

Vaterpolisti Crvene zvezde savladali su večeras ekipu Primorca u Kotoru rezultatom 11:7 (2:2, 5:3, 2:1, 2:1).

Poveli su naši vaterpolisti u 1/4 2:0 golovima Viktora i Strahinje Rašovića, ali su domaćini uspeli da izjednače na 2:2. U 2/4 domaći vaterpolisti prelaze u vodstvo (3:2 i 4:3), ali Zvezda golovima Eškerta, Rackova, S. Rašovića i Ranđelovića prelazi u vodstvo i odlazi na poluvreme sa prednošću od 7:5.

U drugom poluvremenu (3/4) Zvezda održava stečenu prednost koju u poslednjoj četvrtini uvećava za konačnih 11:7.

Najefikasniji u našoj ekipi je bio Strahinja Rašović sa 4 postignuta gola. Pratili su ga Sava Ranđelović sa 3, Viktor Rašović sa 2, te Nikola Eškert i Ivan Rackov sa 1 postignutim golom.

Vaterpolisti Zvezde u trci za šampiona regionalne lige zauzimaju 8. mesto sa 3 boda.