Кошарка

Nova pobeda filijale

Autor: CZBG

Ekipa naše filijale zabeležila je 100% učinak u prva četiri kola KLS-a. U 4. kolu je na gostovanju u Vršcu, naša ekipa dobro odbranom slomila otpor domaćina, koja je u prva 3. kola igrala izuzetno efikasnu košarku sa preko 90 postignutih poena po meču, te slavila konačnim rezultatom 84-68. Najbolji u našoj filijali je bio plejmejker Filip Čović sa čak 36 poena, uz fantastičan šut za 3 poena 9/10. Ono što je mnogo bitnije je dobra minutaža naših mladih igrača pa su tako u startnoj petorci pod trenerskom palicom Milana Gurovića počeli naši bivši juniori Marko Gudurić (’95. godište) i Stefan Lazarević (’96), a dosta dobru minutažu imali su i Vojislav Stojanović (’97) te Boriša Simanić (’98). Od naših klinaca u FMP-u su još i Brano Đukanović (’94), David Miladinović (’97), Ognjen Dobrić (’94), Danilo Ostojić (’96).