Фудбал Фудбал/Играчи на позајмици

Učinak igrača na pozajmicama

Autor: CZBG

Proteklog vikenda, Zvezdini igrači koji nastupaju u drugim klubovima kao pozajmljeni imali su sledeći učinak:

Ifeani Onyilo (Eremis) – odigrao svih 90 minuta, postigao jedan gol, remi kući protiv Aja Nape 2:2;

Petar Đuričković (Radnički N.) – igrao do 55. minuta, pobeda Nišlija kući nad Radničkim Kg 1:0;

Nemanja Ahčin (Mladost L.) – odigrao svih 90 minuta, pobeda kući nad Radom 2:1;

Mamadu M’Bođ (Napredak) – ušao u igru u 82. minutu, poraz kući od Novog Pazara 0:1;

Nikola Stojković (BSK) – igrao do 77. minuta, pobeda kući nad Bežanijom 1:0;

Milan Jokić (Kolubara) – odigrao svih 90 minuta, asistirao za izjednačujući gol u 90. minutu za konačnih 3:3 kući protiv Sinđelića;

Marko Grujić (Kolubara) – nije bio u kombinaciji jer je nastupio za 1. tim Zvezde;

Nikola Karaklajić (Sinđelić) – strelac jednog gola nakon solo prodora, jedan od najboljih u svojoj ekipi;

Marko Marinković (Sinđelić) – odigrao svih 90 minuta;

Miloš Brajović (Dinamo P.) – ušao u igru na poluvremenu, remi u gostima protiv Vršca 1:1;

Miloš Vukić (Dinamo P.) – nije ulazio u igru;

Nikola Đorđević (BASK) – odigrao svih 90 minuta, pobeda kući nad Rakovicom 1:0;

Nenad Cvetković i Željko Žerađanin (Rakovica) – nisu bili u kombinaciji za meč;

Filip Manojlović (Sopot) – odigrao svih 90 minuta i pored 3 primljena gola najbolji u svojoj ekipi;