Vaterpolo Vaterpolo/Izveštaji

Zvezda savladala Medveščak

Autor: CZBG

Vaterpolisti Crvene zvezde savladali su večeras hrvatskog predstavnika u regionalnoj vaterpolo ligi, Medveščaka, rezultatom  12:5 (4:0, 3:1, 0:3, 5:1).

Nakon poraza u prethodnom kolu od Jadrana iz Herceg Novog, Savićevi puleni su večeras imali mnogo lakši posao te su ostvarili drugu pobedu (u drugom kolu savladan Mornar iz Splita).

Za Zvezdu večeras nije branio Denis Šefik, te se na golu ponovno našao Draksimović, a zamena mu je bio mladi Tanović.

Zvezda je imala mali pad u trećoj četvrtini koju su vaterpolisti Medveščaka dobili sa 3:0, ali odmah, u poslednjoj četvrtini, naši momci su odigrali kako to i dolikuje šampionima i dobili poslednju četvrtinu sa ubedljivih 5:1.

Zvezda je dobro koristila i igrača više  (4/5), dok je  Medveščak imao problema u tom segmentu igre (0/2).

Najefikasniji u našoj ekipi bili su: Sava Ranđelović sa 4 gola, po 2 gola Nikola Tomašević i Viktor Rašović. Po jedan pogodak postigli su Dimitrije Obradović, Aleksandar Njegovan, Radomir Drašović i Ivan Rackov.